Soutěž MOJE VIZE NULA zná vítěze dalšího ročníku. Studenti z celé ČR představili nápady, které mohou zlepšit bezpečnost na silnicích, od psychické podpory záchranářů přes VR kampaň pro chodce až po včasné zobrazování vozidel záchranky a hasičů v mapách. Do finále postoupil také student Střední průmyslové školy dopravní v Plzni.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Studenti hledali cestu k bezpečnějším silnicím. Ve finále soutěže byl i Plzeňský krajZdroj: REGIONPLZEN.CZ


