Muzeum lidových staveb v Kouřimi zpřístupnilo novou vstupní budovu za 45 milionů korun. Středočeský kraj jako zřizovatel přispěl 33 miliony, téměř 13 milionů pokryla dotace Ministerstva pro místní rozvoj. Objekt s doškovou střechou nabízí pokladnu, obchod, občerstvení, toalety i zázemí pro zaměstnance.
Celý článek si přečtěte zde:
PRAHA: V kouřimském skanzenu otevřeli novou vstupní budovu za 45 milionů. Navazuje na tradiční architekturu a má doškovou střechuZdroj: REGIONPRAHA.CZ


