VYSOČINA

Nemocnice v Novém Městě na Moravě nasadila nový elektromobil. Rozváží jídlo, léky i zdravotnický materiál

Nemocnice Nové Město na Moravě zařadila do provozu nový rozvážkový elektromobil v hodnotě 2,342 milionu korun včetně DPH. Vozidlo slouží k přepravě stravy pro pacienty, léků a zdravotnického materiálu v rámci nemocničního areálu. Nahradilo původní dieselový vůz z roku 2007 a denně ujede přibližně 12 kilometrů.


Celý článek si přečtěte zde:

VYSOČINA: Nemocnice v Novém Městě na Moravě nasadila nový elektromobil. Rozváží jídlo, léky i zdravotnický materiál

Zdroj: REGIONVYSOCINA.CZ