Dálnice D52 překoná Novomlýnské nádrže po násypu místo estakády, což schválila centrální komise ministerstva dopravy kvůli výrazné finanční úspoře. Stavba by měla začít v roce 2029 a přinést strategické spojení mezi Brnem a Vídní.
Celý článek si přečtěte zde:
BRNĚNSKO: D52 povede po násypu přes Novomlýnské nádrže: úspora milionůZdroj: REGIONBRNO.CZ


