V Zoo Plzeň se po dvouleté pauze vylíhla dvě mláďata jeřábů bělošíjích. První vyšlo z vejce 14. června, druhé o dva dny později. Jde o druhé úspěšné hnízdění po sérii neoplozených snůšek. Mláďata prospívají a patří do evropských chovných programů.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Zoo Plzeň po dvouleté pauze vylíhla dvě mláďata jeřábů bělošíjíchZdroj: REGIONPLZEN.CZ


