Plzeň znovu spustila mlžítka v centru města. V tropických dnech mají ochladit obyvatele, návštěvníky i zvířata. Zařízení se zapínají automaticky při teplotě nad 26 stupňů a doplňují je pítka a pumpičky.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Kde se v Plzni ochladit? Město zapnulo mlžítka, pítka i pumpičkyZdroj: REGIONPLZEN.CZ


