Bývalý šéf plzeňské pobočky Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra Josef Cibulka byl pravomocně odsouzen k šesti letům vězení. Podle soudu pomáhal soukromému chirurgovi vykazovat pojišťovně fiktivní zdravotní výkony, čímž měla vzniknout škoda kolem 46 milionů korun. Výměnou měl přijímat hotovost, drahé dárky i luxusní dovolené.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Podvod za 46 milionů korun. Exšéf plzeňské pobočky pojišťovny má jít na šest let do vězeníZdroj: REGIONPLZEN.CZ


