Kuriózní případ řešili strážníci v Rokycanech. Žena si bez svolení vzala klíče od kostela Panny Marie Sněžné, aby se mohla posadit do lavic a častěji se modlit. Zbožný úmysl ale narazil na pravidla a skončil jako přestupek proti majetku s menší pokutou.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Chtěla blíž k Bohu, skončila s pokutou. Žena si v Rokycanech bez dovolení vzala klíče od kostelaZdroj: REGIONPLZEN.CZ


