Pražský magistrát zakončil rok 2022 s přebytkem 21,5 miliardy korun díky vyšším příjmům z daní a neproinvestovaným prostředkům. Největší investicí byl nákup paláce Komerční banky za 3,5 miliardy.
Celý článek si přečtěte zde:
PRAHA: Praha zakončila 2022 s přebytkem 21,5 miliardy: klíčové nákupy, nevyužité fondyZdroj: REGIONPRAHA.CZ


