Patnáct žáků gastronomických oborů z různých středních škol na Vysočině vstoupilo do dalšího ročníku Gastroakademie. Šestice z nich bude během roku sbírat zkušenosti přímo v kuchyních vybraných partnerských restaurací, kde je čeká intenzivní odborná praxe.
Celý článek si přečtěte zde:
VYSOČINA: Na Vysočině odstartoval nový ročník Gastroakademie. Žáci získají praxi v prestižních restauracíchZdroj: REGIONVYSOCINA.CZ


