PRAHA

Muž měl speciálně rozstřihnuté kalhoty, proč?Dosud neznámý muž v neděli 30. června v dopoledních hodinách nastoupil do metra ve stanici Náměstí Míru na trase A. Ve vagónu se posadil na sedadlo proti poškozené a po krátké chvíli z rozparku speciálně vytvořeném v kalhotách vytáhl přirození a před osmadvacetiletou ženou začal onanovat.. Vystrašená poškozená v další zastávce okamžitě vystoupila, nicméně muž se také zvedl a šel za ní. V ten okamžik se jej žena snažila ještě natočit na svůj mobilní telefon a zároveň ho upozornila, že na něj zavolá policii. Až po jejím varování muž odešel ze stanice metra Skalka neznámo kam.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu výtržnictví, za což muži v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až dvou let. Vzhledem k tomu, že měl muž zcela evidentně rozparek předem speciálně vytvořený a tedy se na své jednání připravoval, nelze vyloučit, že se tohoto trestného činu dopouštěl již opakovaně.

V případě, že poznáváte muže na kamerovém záznamu, nebo máte informace o místě, kde by se mohl nacházet, prosím vše oznamte na linku 158. Jakékoliv informace nám mohou pomoci při jeho dopadení.

kpt. Eva Kropáčová
9.7.2024 Související dokumenty metro.mp4
Velikost souboru:30,0 MB / formát MP4